Вівторок, 16.04.2024, 07:38

PL Table - програма для уроків хімії
[ · Викачати видалено (3 Мб) ] 01.02.2011, 20:05

PL Table 4.50

PL Table 4.50, програма для хымыъ, химия, хымыя PL Table 4.50, хімія скачать програму PL Table 4.50

Опис: PL Table - це багатофункціональна періодична система елементів, краща реалізація періодичної системи на PC, що дозволяє одержувати вичерпну інформацію про елементи (більше 20 типів даних про кожен хімічний елемент), і убудований хімічний калькулятор, що дозволяє миттєво зрівнювати хімічні реакції будь-якої складності, вирішувати хімічні завдання.

Програма містить у собі ряд додаткових можливостей, у тому числі побудова графіків по властивостях хімічних елементів, можливість відображення ряду хімічної активності металів, подання періодичної системи в більш ніж 20 різних видах, інструмент для перекладу температур з однієї шкали в інші й ін.

Можливості:

• Надання інформації про хімічні елементи (такий, як атомна маса, потенціали іонізації, електропровідність, , щільність, місце й час відкриття, ізотопи елемента й ін.), усього більше 20 типів даних про кожен хімічний елемент.
• Урівнювання хімічних реакцій. На відміну від безлічі аналогічних програм, PL Table миттєво зрівнює самі складні реакції.
• Рішення стандартних хімічних завдань (наприклад, знаходження молекулярної маси речовини, ступеня окислювання елемента в з'єднанні й ін.).
• Поповнення бази дані програми користувальницької (числовою й текстової) інформацією про хімічні елементи з наступною можливістю відображення її в періодичній системі й іншому використанні.
• Побудова графіків залежностей за числовою інформацією про елементи (у тому числі й інформації, уведеної користувачем).
• Відображення періодичної системи елементів у безлічі різних видів (і безлічі різних стилях), включаючи класичний, а також можливість редагувати вид періодичної системи.
• Відображення ряду хімічної активності металів.
• Здійснення перекладу температур з однієї шкали в інші й ін.

Рік випуску: 2010
Жанр: Хімія
Розроблювач: ChemTable Software
Сайт розроблювача: www.chemtable.com