Субота, 20.04.2024, 12:31

RapidTyping - Клавіатурний тренажер
[ · Викачати видалено () ] 01.02.2011, 20:18

RapidTyping 3.3

RapidTyping 3.3 , клавіатурний тренажер, скачать клавіатурний тренажер. RapidTyping 3.3 клавиатурний тренажер школа
Рік випуску: 2010
Жанр: Клавіатурний тренажер
Розроблювач: Typing Tutor Labs & RapidTyping Software
Сайт розроблювача: www.rapidtyping.com
 Мова інтерфейсу: Мультиязична (російська присутня)
Платформа: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 2008 , 7
Опис: RapidTyping дозволить вам і вашій родині освоїти сліпий десятипальцевий метод печатки всього за кілька уроків. Зручний у використанні тренажер успішно навчить вас і ваших дітей друкувати швидко й без помилок у легкій ігровій формі. За допомогою RapidTyping Typing Tutor ви зможете навчитися ефективно використати клавіатуру в будь-якій розкладці – росіянці або англійської, і підвищити швидкість печатки кирилицею й латиницею.
RapidTyping пропонує вільний підхід до навчання, дозволяючи вам як використати існуючі навчальні плани, так і створювати свої плани й вправи. При необхідності виправити характерну помилку або навчитися використати певні клавіші можна створити своя власна вправа для відпрацьовування необхідних навичок.
Доп. інформація: Активація, рег. код: не потрібно

Особливості:

RapidTyping цікаво використати дорослим і дітям. Відпрацьовування швидкісного набору подається у формі легкої гри з гарним тлом й інтерактивними персонажами. Вправи відбуваються в підводному світі, мешканці якого із задоволенням коментують ваші успіхи.
RapidTyping дозволяє відслідковувати прогрес будь-якого учня у вигляді графіків і таблиць, надаючи доступ до розширеної статистики, часто доступної тільки в дорогих спеціалізованих клавіатурних тренажерах.
За допомогою тренажера RapidTyping Typing Tutor можна навчитися швидко друкувати на російській, аглійській, фразцузській, немецькій, іспанській і португальській мовах. Тренажер підтримує розкладки QWERTY, QWERTZ, AZERTY, ABNT2 і клавіатуру Дворака. При бажанні, RapidTyping Typing Tutor можна взяти із собою в поїздку, просто записавши його на флеш-карту.

Категорія: Учням | Додав: vindisel | Теги: клавіатурний тренажер, скачать клавіатурний тренажер. Rapi, RapidTyping 3.3
Переглядів: 4004 | Завантажень: 406 | Рейтинг: 5.0/1