Четвер, 25.04.2024, 15:05

Головна » 2011 » Травень » 17 » 13-14 травня у Кривому Розі відбувся Єврофорум «Дніпропетровщина - Україна - Європейський Союз»
20:33

Захід проведено з метою залучення учнівської молоді, педагогічних працівників до спільної діяльності з вивчення структури, ролі та значення Європейського Союзу.

До Кривого Рогу прибули делегації міст та сільських районів Дніпропетровської області (32 делегації, 53 делегації шкільних євроклубів міста), лідери-волонтери, представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, посольства Республіки Польща в Україні, міських спілок поляків та німців.
Всього – 850 учасників та 600 дітей – учасників театралізованого дійства.

Свято розпочалось із проходження параду учасників вулицями міста до Палацу молоді і студентів де відбулось урочисте відкриття Єврофоруму. Після закінчення у парку ім. Б.Хмельницького пройшов Євроярмарок, де кожна делегація представляла  визначену країну Європи з використанням фотоальбомів, національної кухні країн тощо. Далі гості та учасники заходу мали змогу поринути в надзвичайний світ вальсу та розкішних феєрверків - перший день свята завершував дипломатичний прийом у Палаці культури міста.

Наступного дня розпочалась активна інтелектуальна діяльність: школярі обирали одну з трьох пропозицій – взяти участь у прес-конференції «Молодь у європейському просторі», рольовій грі «Міні-сесія регіонального Європейського Молодіжного Парламенту» чи конкурсі-презентації туристичних екскурсійних маршрутів «Подорожуємо Європою».

Як відомо, Кривий Ріг розтягнувся більш ніж на 100 км, тож «Європа» затишно розташувалась на його вулицях і скверах.

Джерело Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Категорія: Новини | Переглядів: 948 | Додав: vindisel | Теги: Кривий Ріг, захід, 89 | Рейтинг: 5.0/1