П`ятниця, 19.04.2024, 22:28

Головна » 2012 » Грудень » 14
З 10 по 14 грудня у школі пройшов Всеукраїнський тиждень правознавства. Над його проведенням активно працювали молодий спеціаліст, вчитель правознавства Корупятник Ірина Валеріївна та уже досвідченний викладач, вчитель історії Звєгінцева Інна Олександрівна. Протягом тижня пройшли різноманітні заходи різного рівня складності. З пешого дня предметного тижня школярів зістрічав у фойє закладу інформаційний даджест "Лавина правознавста". Там, окрім цікавої інформації, діти могли ознайомитись із запланованими заходами, часом та місцем їх проведення. Родзинкою тижня стало віннер-шоу "Кращий правозн ... Читати далі »
Категорія: Новини | Переглядів: 717 | Додав: Organizator | Дата: 14.12.2012 | Коментарі (0)