Субота, 20.04.2024, 18:52

Головна » 2013 » Лютий » 05
Цього року Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №89 заздалегідь почала підготовку до набору першокласників. На січневій педагогічній раді велика увага приділялася готовності початкової школи до зустрічі з майбутніми першокласниками, які навчатимуться за новим державним стандартом та програмами. Творчими групами досвідчених педагогів був розроблений комплекс заходів, спрямованих на тісну співпрацю “школа — родина”, продумана система проведення консультацій, семінарів та майстер-класів для батьків під керівництвом практичного психолога школи Коваль О.О., складено інструментарій з вия ... Читати далі »
Категорія: Новини | Переглядів: 819 | Додав: Organizator | Дата: 05.02.2013 | Коментарі (0)