Середа, 24.04.2024, 08:22

Головна » 2013 » Квітень » 09
Традиційно, у перший тиждень квітня пройшов районний біологічний турнір "Птахи у нашому житті". Він проводиться з метою створення умов для підтримки талановитої молоді, формування в учнів навичок самостійного придбання знань, реалізації індивідуальних творчих потреб, виховання любові до природничих наук.
Честь нашої школи захищала команда учнів 8-А класу у складі: Стасюкевича Анатолія, Олійника Михайла, Яненка Сергія, Короленко Анастасії, Найди Ганни, Ликова Сергія. Наставником команди стала досвідчений педагог, вчитель біології Слободенюк Людмила Михайлівна. Конкурсна программа складал ... Читати далі »
Категорія: Новини | Переглядів: 970 | Додав: Organizator | Дата: 09.04.2013 | Коментарі (0)