Середа, 24.04.2024, 12:25

Головна » 2010 » Листопад » 26 » День пам’яті жертв Голодомору в Україні
День пам’яті жертв Голодомору в Україні
О 8.00 в актовому залі відбувся захід, присвячений до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932 – 1933 рр.

Історія нашої Батьківщини зазнала багато важких часів. Стихійні біди, війни, соціально-політичні заворушення та інші негаразди призводили до  різних кризових явищ. Та у XX сторіччі український народ пережив одну з найстрашніших трагедій у своїй історії — голодомор.
             З голоду пухли і вмирали діти, чоловіки й жінки працездатного віку, часто-густо цілими родинами. І це – в тисячах українських сіл. А ось скільки насправді сконало людей за якихось неповних два (1932-1933) роки – сьогодні ніхто не знає. Записи в сільрадівських книгах велися абияк, державна статистика була вкрай спотворена, результати пізнішого, уже кінця 30-х років, перепису – знищені. По суті, втрати упродовж кільканадцяти місяців можна порівнювати із втратами в чотирирічній війні 1941-1945 рр.

Переглядів: 801 | Додав: vindisel | Рейтинг: 5.0/1
1 тетяночка))))
Так це геноцид українського народу!!!!!!!!! book weep weep weep