День пам’яті жертв Голодомору в Україні - 26 Листопада 2010 - Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №89
Середа, 01.03.2017, 20:48
Вітаю Вас Гость | RSS

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 89

Скільки вам років
Відвідувачі сайту

[ Повна статистика ]

Головна » 2010 » Листопад » 26 » День пам’яті жертв Голодомору в Україні
День пам’яті жертв Голодомору в Україні
О 8.00 в актовому залі відбувся захід, присвячений до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932 – 1933 рр.

Історія нашої Батьківщини зазнала багато важких часів. Стихійні біди, війни, соціально-політичні заворушення та інші негаразди призводили до  різних кризових явищ. Та у XX сторіччі український народ пережив одну з найстрашніших трагедій у своїй історії — голодомор.
             З голоду пухли і вмирали діти, чоловіки й жінки працездатного віку, часто-густо цілими родинами. І це – в тисячах українських сіл. А ось скільки насправді сконало людей за якихось неповних два (1932-1933) роки – сьогодні ніхто не знає. Записи в сільрадівських книгах велися абияк, державна статистика була вкрай спотворена, результати пізнішого, уже кінця 30-х років, перепису – знищені. По суті, втрати упродовж кільканадцяти місяців можна порівнювати із втратами в чотирирічній війні 1941-1945 рр.

Переглядів: 349 | Додав: vindisel | Рейтинг: 5.0/1
Так це геноцид українського народу!!!!!!!!! book weep weep weep

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Хмаринка тегів

School89 © 2017