Четвер, 28.03.2024, 21:55

Головна » 2013 » Вересень » 5 » До школи завітали представники ДАІ
До школи завітали представники ДАІ

Традиційно у навчальному закладі кожної середи відбуваються виховні години. Першу з них було присвячено важливій і болючій темі – правилам дорожнього руху. Проводячи заходи вчителі ставили собі за мету поглибити знання учнів про правила дорожнього руху; повторити основні правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв; сприяти розвитку мислення, мовлення, пам'яті, навичок поведінки на дорозі; виховувати повагу до оточуючих, увагу, правила ввічливості.

Родзинкою стала зустріч з представниками ДАІ. Вони охоче спілкувались з дітьми, обговорювали можливі небезпечні ситуації та шляхи їх подолання. А на завершення зустрічі усі разом переглянули відео сюжети з даної тематики.
Категорія: Новини | Переглядів: 1895 | Додав: Organizator | Теги: ПДР, КЗШ №89, ДАІ, виховна година | Рейтинг: 1.2/4