Четвер, 25.04.2024, 02:21

Головна » 2013 » Серпень » 21 » ДО УВАГИ БАТЬКІВ УЧНІВ ШКОЛИ!!!
ДО УВАГИ БАТЬКІВ УЧНІВ ШКОЛИ!!!
Про введення шкільної форми
11 червня 2013 року відбулися збори шкільної батьківської ради, на яких розглядалося питання про введення шкільної форми. Необхідність введення шкільної форми визначається п.18 ст.28 Закону України «Про освіту». Шкільна форма вводиться з 01.09. 2013 року. Рішенням шкільної батьківської ради від 11.06.2013 року № 10 були прийняті 3 види шкільної форми: парадна , повсякденна й спортивна.
Парадна форма:
Хлопчики, підлітки – біла чоловіча сорочка, піджак, штани, туфлі, краватки
Дівчата- біла блуза сорочкового покрою, жакет, спідниця, штани, туфлі.
Повсякденна форма:
Юнаки - піджак, брюки, жакет, чоловіча сорочка, туфлі. Сорочки світлих кольорів, однотонні. Піджак, брюки чорного кольору.
Дівчата - блуза сорочкового покрою (світлих кольорів, однотонного), брюки, спідниця, жакет. Кольори жакета, спідниці і штанів - чорний. Довжина спідниці - трохи вище коліна.
Можливі будь-які комбінації із вищезазначених видів одягу за умови дотримання вимог до кольору і ділового стилю.
Спортивна форма:
На уроки фізичної культури учні повинні переодягнутися в спортивну форму (футболка жовтого кольору, спортивні штани, спортивне взуття з білою підошвою).
Категорія: Про все | Переглядів: 939 | Додав: Organizator | Теги: батьківська рада, Шкільна форма | Рейтинг: 1.0/1