Субота, 20.04.2024, 12:33

Головна » 2012 » Вересень » 21 » ЄДИНА ВИХОВНА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА 150-РІЧЧЮ ВІРША «ЩЕ НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНА»
ЄДИНА ВИХОВНА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА 150-РІЧЧЮ ВІРША «ЩЕ НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНА»
У навчальних закладах Дніпропетровщини вирішено провести низку заходів, присвячених історії українського державотворення та 150-річчю написання вірша Павла Чубинського "Ще не вмерла Україна".

В КЗШ № 89 з цієї нагоди пройшла низка заходів:
• Єдина виховна година «150 років вірша «Ще не вмерла Україна»». Були залучені учні 1-11 класів. Вчителі використали різноманітні форми проведення, від гри – подорожі до круглих столів та конференцій. Особливо цікавими були заходи у 2-А класі, 3-А класі. До підготовки виховних годин у старшій ланці були залучені і самі діти.
• Міні екскурсії куточками державної та національної символіки. Такий куточок присутній в кожній класній кімнаті. До участі в цьому заході були запрошені учні початкових класів, а екскурсоводами стали учні середньої ланки.
• Виставка літератури «Павло Чубинський ба його безсмертний вірш». У шкільній бібліотеці усі охочі мали можливість ознайомитись з літературою з даної тематики, прочитати первісний текст Гімну України та порівняти його з затвердженим. За підрахунками бібліотекаря виставку відвідало уже понад 150 учнів. Виставка триватиме до 18 вересня

На думку освітян, такі заходи допоможуть у вихованні молодої людини-патріота, утвердженні вільного громадянина як активного, самодостатнього учасника суспільного розвитку України, підвищенні рівня культури спілкування учнів.

Категорія: Новини | Переглядів: 994 | Додав: Organizator | Теги: патріотичне виховання, виховні заходи, павло чубинський, 150 років написання вірша Ще не вме | Рейтинг: 5.0/1