П`ятниця, 19.04.2024, 07:07

Головна » 2012 » Квітень » 14 » Котилася писаночка з гори на долину
Котилася писаночка з гори на долину
Свято Світлого Христова Воскресіння, Великдень, - головна подія року для православних християн і найбільше православне свято. Слово "Великдень" прийшло до нас з грецької мови і означає "настання", "позбавлення". У цей день ми торжествуємо позбавлення через Христа Рятівника всього людства від рабства дияволу і дарування нам життя і вічного блаженства.
Протягом тижня до нього активно готувались і учні КЗШ № 89. Була організована виставка святкових композицій "Рік у рік любов Господня Творить свято Великодня", ірформаційний дайджест "Христос воскрес лунають дзвони" та театралізована виховна година "Запашною нехай буде Великодня Паска". У заходах залюбки взяли участь учні, педагогічний колектив та батьківська громада.
Категорія: Новини | Переглядів: 867 | Додав: Organizator | Теги: великдень, виховна година, історія великодня, інформаційний дайджест, шкільні заходи, писанка, паска | Рейтинг: 0.0/0