П`ятниця, 29.03.2024, 09:25

Головна » 2012 » Квітень » 14 » Кращий журналіст-початківець
Кращий журналіст-початківець
На початку квітня на базі ЦДЮТ "Гармонія" відбувся районний тур міського конкурсу "Кращий журналіст-початківець". В ньому взяли участь представники 15 шкільних прес-центрів району.
Майбутнім жерналістам були запропоновані найактуальніші теми сьогодення - Євро 2012, дитинство, екологія, війна, Дніпропетровщині - 80 і т.д.
Честь нашої школи представляли члени редколегії шкільної газети Чоботаренко Яна (9-А кл), Смоквіна Олена (10-А кл) та Швець Владислав (10-А кл). Кожен з них обрав із запропонованих тем ту, що ближча до душі.
Найвдалішою, найцікавішою, на погляд журі конкурсу, стала стаття редактора шкільної газети - Швеця Владислава. Він посів почесне ІІІ місце в категорії "дописувачі". Щиро ВІТАЄМО! Бажаємо подальших успіхів, досягнень та нових ідей!
Категорія: Новини | Переглядів: 823 | Додав: Organizator | Теги: конкурс, євро 2012, юні журналісти, переможці, новини, Результати | Рейтинг: 0.0/0