Вівторок, 23.04.2024, 11:06

Головна » 2012 » Грудень » 5 » КРОКИ ДО МАЙСТЕРНОСТІ МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
КРОКИ ДО МАЙСТЕРНОСТІ МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

Днями на базі нашої школи пройшло засідання районної школи молодого вчителя "Шлях до майстерності" з теми "Створення здоров'язберігаючого простору в закладах освіти як необхідна складова фізичного здоров я нації ."
До уваги молодих спеціалістів були представлені:
- Вернісаж педагогічного досвіду (підготували Кагляк В.П. та Мараховська В.І.)
- Гостини у майстра "Мандруємо школою здоровя" (досвідом роботи поділилась директор школи Балюк В.І.)
- Презентація інноваційного досвіду "Упрвадження здоров'язберігаючих технологій у навчально-виховний процес Школи сприяння здоров я " (поділилась Ламтєва І.М)
- Кроки до успіху "Секрети здоровя'зберігаючого уроку" (підготувала Хомуха О.А.)
та ще багато цікавого.
Гості залюбки спілкувались, ділились досвідом і враженнями.
Були присутні на заході і поважні гості - методист методичного кабінету відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради Сидоренко Тетяна Георгіївна.
Засідання пройшло на високому рівні, всі отримали купу позитивних вражень та нових знань.
Категорія: Новини | Переглядів: 793 | Додав: Organizator | Теги: ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ, Довгинцівський район, освіта, Кривий Ріг, КРОКИ ДО МАЙСТЕРНОСТІ МОЛОДИХ СПЕЦІ, КРИВОРІЗЬКА ШКОЛА № 89 | Рейтинг: 0.0/0