Четвер, 18.04.2024, 21:55

Головна » 2011 » Лютий » 24 » Ми в районному конкурсі СУПЕР_ЛІДЕР
Ми в районному конкурсі СУПЕР_ЛІДЕР
23 лютого на база ЦДЮТ "Гармонія" відбувся районний конекурс "СУПЕР_ЛІДЕР 2011". всьго в ньому прийняли участь 10 шкіл. честь нашої школи достойно відстояли учень 8-а класу Радченко Олександр та учениця 10 а класу Степаненко Яна.
Олександр вразив глядачів та судейську колегію своєю віртуозною грою на гітарі. Його було відмічено в номінації "Срібні струни гітари".
Яна виконала танець, але не простий, а з балетної програми у спеціальному взутті - пуантах. всі без винятку були вражені граціозністю, пластикою. дівчину було відмічено в номінації "Міс Грція"
від імнені організаторів сайту, адміністрації, педагогічного колективу та учнів нашої школи
ВІТАЄМО
РАДЧЕНКА ОЛЕКСАНДРА