Середа, 24.04.2024, 00:16

Головна » 2011 » Січень » 7 » Розпочалась реєстрація на зовнішнє тестування 2011 року
Розпочалась реєстрація на зовнішнє тестування 2011 року

Із понеділка, 3 січня, розпочали роботу пункти реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2011 році

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме у пунктах реєстрації, які відкриті на території України. Інформація про розташування пунктів реєстрації розміщена на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Також, майбутні учасники
ЗНО можуть зареєструватися самостійно, використавши спеціальну програму розроблену Українським центром оцінювання якості освіти та відправивши необхідні документи поштою на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

У такому випадку сертифікат, який є підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, буде надісланий учаснику ЗНО рекомендованим листом.

Нагадаємо, у 2011 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з української мови та літератури, математики, історії України, фізики, російської мови, біології, хімії, географії, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської).

Основна сесія зовнішнього оцінювання пройде з 2 по 24 червня 2011 року. (Див.
графік проведення ЗНО-2011).

Детальніше про реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання>>>

За матеріалами (Освіта.UA)

Категорія: Новини | Переглядів: 688 | Додав: vindisel | Рейтинг: 0.0/0