П`ятниця, 29.03.2024, 10:27

Головна » 2012 » Вересень » 21 » ШКІЛЬНА РОДИНА "ДИВОСВІТ" ОБРАЛА НОВОГО ПРЕЗИДЕНТА
ШКІЛЬНА РОДИНА "ДИВОСВІТ" ОБРАЛА НОВОГО ПРЕЗИДЕНТА
Протягом вересня у школі запалали пристрасті з приводу обрання нового президента ДШР "Дивосвіт". Свою кандидатуру висунили:
- Божко Ірина (9-А кл)
- Костянецька Марія (9-А кл)
- Колесник Олександр (9-А кл)
- Чухно Юлія (10-А кл)
- Смоквіна Олена (11-А кл)
Перегони були жвавими. Кандидати створили візитки, оприлюднили передвиборчі програми, мультимедійні презентації, провели різноманцітні акції.
Найяскравішими агітаційні акції були у Божко Ірини та Смоквіної Олени. Ірина вітала виборців повітряними кульками з закликами голосувати саме за неї. Олена зробила ставку на шлунок школярів і передвиборча агітація пройшла під гаслом "Нагодуй товариша!". Вона пригощала виборців власною випічкою.
В рамках передвиборчої агітації Чухно Юлія та Костянецька Марія провели майстер-класи. Марія, як учасниця танцювального колективу "Мальва", провела майстер-клас з хореографії для учениць початкової школи. Юлія звернула увагу на старшокласниць. Вона,як уже дипломований спеціаліст з косметології, провела майстер клас з даного напрямку. Учасниці оримали безліч корисгних порад та позитив.
Вирішаючим моментом стали самі вобори, які відбулись 19 вересня 2012 року. До виборчої комісії увійшли неупереджен та відповідальні учні (Волковський Д., Яненко С, Олійник М., Стасюкевич А.), секретар - педагог-організатор Шугай О.О., голова комісії - заступник директора з ВР - Лозенко С.М.
І ось хвилююча мить, завершено підрахунок голсів, відомо ім'я нового президента школи. Ним стала учениця 10-А класу - Чухно Юлія. Яскраве сонце осяяло подвір'я школи, учні затамували подих - відбуваеться інавгурація президента.
Урочистості позаду. Попереду кропітка праця. Бажаємо новообраному президенту сили, натхнення, терпіння та надійних помічників.
Категорія: Новини | Переглядів: 713 | Додав: Organizator | Теги: шкільне самоуправління, самоврядування, вибори президента, інавгурація президента, виховна робота | Рейтинг: 5.0/1