Вівторок, 23.04.2024, 17:02

Головна » 2013 » Лютий » 10 » Учениця 10 класу стала обличчям лютневого номеру глянцевого журналу
Учениця 10 класу стала обличчям лютневого номеру глянцевого журналу

Учениця 10-А класу нашої школи Чухно Юлія постійно працює над саморозвитком. Вона відмінниця в навчанні, президент школи,майстер сучасного макіяжу. На сьогоднішній день вона опановує нову професію моделі. Щойно вступивши на навчання в модельну агенцію "ID Fashion Style" одразу ж була відібрана для лютневого випуску криворізького глянцевоо журналу "VIP life". Фото юної панянки вміщено не лише на обкладенці, а й на розвороті журналу. Бажаемо їй подальших успіхів та нових досягнень.
Категорія: Новини | Переглядів: 826 | Додав: Organizator | Теги: чухно юлія, журнал VIP life, обличчя номеру, модельна агенція ID Fashion Style, КЗШ № 89 | Рейтинг: 5.0/1