П`ятниця, 19.04.2024, 01:04

Головна » 2013 » Квітень » 9 » Вітаємо уачсників біологічного турніру "Птахи у нашому житті"
Вітаємо уачсників біологічного турніру "Птахи у нашому житті"
Традиційно, у перший тиждень квітня пройшов районний біологічний турнір "Птахи у нашому житті". Він проводиться з метою створення умов для підтримки талановитої молоді, формування в учнів навичок самостійного придбання знань, реалізації індивідуальних творчих потреб, виховання любові до природничих наук.
Честь нашої школи захищала команда учнів 8-А класу у складі: Стасюкевича Анатолія, Олійника Михайла, Яненка Сергія, Короленко Анастасії, Найди Ганни, Ликова Сергія. Наставником команди стала досвідчений педагог, вчитель біології Слободенюк Людмила Михайлівна. Конкурсна программа складалась з візитної картки, розминки, конкурсу "Показуха", домашнього завдання та конкурсу капітанів. Діти були активними, завзятими, веселими.
За рішенням журі конкурсу наша команда посіла почесне ІІІ місце.
Вітаємо членів команди! Бажаємо не втрачати сили духу, бути кращими з кращмх!
Категорія: Новини | Переглядів: 969 | Додав: Organizator | Теги: Яненко., Стасюкевич, районний конкурс, Птахи у нашому житті | Рейтинг: 0.0/0