Четвер, 25.04.2024, 01:58

Головна » 2013 » Лютий » 20 » Визначено ідеальну пару 2013 року
Визначено ідеальну пару 2013 року

14 лютого з нагоди Дня усіх закоханих в закладі було організовано конкурсно-розважальну гру "Ідеальна пара 2013". У ній залюбки взяли участь учні 9-11 класів, а саме: Кріжна Тетяна, Захаренко Марія, Деркач Андрій, Колесник Олександр, Українець Вікторія, Кожинова Ольга, Солових Артур, Гордієнко Костянтин, Дьоміна Тетяна, Прохода Світлана, Лоцанс Володимир та Черепашенко Олексій.
Змагання були різноманітні та цікаві. Учасникам довелося виготовляти валентинки, співати серенади, зізнаватись у коханні, танцювати з кульками та ін.
За результатами змагань "Ідеальною парою 2013" визнано ученицю 11-А класу Проходу Світлану та учня 10-А класу Солових Артура. Вони отримали памятні медалі, а усі інші учасники сувеніри на згадку.
Категорія: Новини | Переглядів: 760 | Додав: Organizator | Теги: День Святого Валентина, Визначено ідеальну пару 2013 року, конкурси до Дня закоханих, Солових Артур, КЗШ № 89 | Рейтинг: 5.0/2