Середа, 24.04.2024, 06:20

Головна » 2013 » Квітень » 3 » Визначено кращі колективи березня 2013 року
Визначено кращі колективи березня 2013 року
Традиційно протягом місяця працювала рейтингова комісія по визначенню кращого класного колективу. Усі були активними та завзятими. Головними подіями березня стали:
• Районний тур міського конкурсу «Мій клас найкращий» - учасники 5-А клас та класний керівник Хапатько О.М.
• Святкування 8 Березня (виставка композицій,вернісаж листівок,святковий концерт)
• Виховна година з нагоди шевченківських днів «Ми тебе не забули, Тарасе» - організатори 11-А клас та вчитель української мови Кагляк В.П.
• Районне свято «Масляна» - учасники 5-А, 8-А, 9-А, 10-А, 11-А класи
• Районний тур міського конкурсу Дружин юних пожежників – учасники 9-А клас
Щедрим був березень на успіхи та досягнення. "Зірками" місця стали:
• Луцик Валерія (5-А кл) – ІІІ місце в районному етапі VІ Міжнародного екологічного конкурсу «Здоров’я може бути смачним», номінація Мультимедійна презентація «Мій здоровий день»
• Хомуха Вероніка (1- А кл) – переможець в районному етапі VІ Міжнародного екологічного конкурсу «Здоров’я може бути смачним», номінація Вірш «Реклама молока»
• Прохода Світлана (11-А кл) – ІІІ місце в районному турі міської виставки – конкурсу дитячої творчості «Зима іде – свята веде», розділ «Вишивка»
• Козирєва Анастасія (7- А кл) – І місце в районному турі міської виставки – конкурсу дитячої творчості «Зима іде – свята веде», розділ «Сучасна м’яка іграшка» та І місце в розділі «Ялинка»
• Процюк Олена (10-А кл) – ІІ місце в районному турі міської виставки – конкурсу дитячої творчості «Зима іде – свята веде», розділ «Ялинка»
• Федоренко Мирослава (5- А кл) – ІІІ місце в районному етапі обласного екологічного конкурсу «У кого бджоли – у того й мед», номінація Художня робота «У світі бджіл»
• Хомуха Вероніка (1 -А кл) – переможець районного етапу обласного екологічного конкурсу «У кого бджоли – у того й мед», номінація Вірш «Як у вулику»
• Слободенюк Даніїл (1 -А кл) – переможець районного етапу обласного екологічного конкурсу «У кого бджоли – у того й мед», номінація Вірш «Як у вулику»
• Непомняща Єлизавета - (3- А кл) – переможець районного етапу обласного екологічного конкурсу «У кого бджоли – у того й мед», номінація Вірш «Як у вулику»
Деяких учнів було нагороджено відзнаками:

• Дьоміна Тетяна (11-А кл) – ГРАМОТА відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради за зайняте І місце в районному етапі обласного творчого конкурсу юних літераторів «Собори наших душ», номінація «Українська поезія» (керівник Кагляк В.П)

• Чухно Юлія (10-А кл) - ГРАМОТА відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради за зайняте ІІ місце в районному турі обласного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання, номінація «Фоторепортаж» ( керівник Шугай О.О.)

• Смоквіна Олена (11-А кл) - ГРАМОТА відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради за перемогу в номінації «Інтерв’ю» районного етапу міського фестивалю дитячих прес-центрів «Рух і час» (керівник Шугай О.О.)

Загалом результати березня є такими:

М Молодша ланка Середня ланка Старша ланка
І 3-А клас 5-А клас 11-А клас
ІІ 1-А клас 8-А клас 10-А клас
ІІІ 2-Б клас 7-А клас -
Категорія: Новини | Переглядів: 988 | Додав: Organizator | Теги: рейтинг класу, березень, підсумки | Рейтинг: 0.0/0