Субота, 20.04.2024, 05:16

Головна » 2011 » Березень » 21 » Вузи розраховують покрити недолік абітурієнтів за рахунок випускників минулих років.
01:00

Як повідомляють в управлінні науки й утворення виконкому Криворізької міської ради, загальне число випускників 11-х класів цього року в Кривому Розі складе 1985 чоловік. Для порівняння: в 2010 році школу закінчили 5174 учнів.

Такий дефіцит в абітурієнтах у криворізьких вузах розраховують почасти перекрити за рахунок випускників минулих років. І для таких розрахунків є підстави.

Згідно даним Дніпропетровського регіонального центра оцінювання якості знань, кількість бажаючих цього року пройти тестування вже на сьогодні значно перевищує реальна кількість випускників 11-х класів.

Нагадаємо, реєстрація учасників незалежного оцінювання якості знань продовжена до 20 березня.

Категорія: Про все | Переглядів: 660 | Додав: vindisel | Теги: ВУЗ, ЗНО, Новини освіта, Кривий Ріг | Рейтинг: 0.0/0