П`ятниця, 29.03.2024, 12:58

Головна » 2012 » Лютий » 27 » З нагоди 80-річчя Дніпропетровської області
З нагоди 80-річчя Дніпропетровської області
Протягом останнього місяця у нашому навчальному закладі систематично проходять заходи з нагоди 80 річчя Дніпропетровської області.
Саме сьогодні, 27 лютого, 80 років тому, на карті з’явилась Дніпропетровська область! Дніпропетровщина провідний промисловий регіон України з глибокою, славною козацькою історією. Тож сьогодні ми, з ангоди цієї події перегорнули сторінки віртуальної книги буття нашої спільної Малої Батьківщини.
Кожен клас підготував власну сторінку. Теми були обрані найрізноманітніші, наприклад: "Географічне положення та природа Дніпропетровщини", "Місто Дніпропетровськ - історія та сьогодення", "Видатні люди Придніпров'я" та ін. Звучали пісні та декламувалися вірші. Навіть повітря було насичене патріотизмом та любов'ю до Батьківщини.
Категорія: Новини | Переглядів: 918 | Додав: Organizator | Теги: Дніпропетровщина, ювілей, захід, Патріотизм, новини | Рейтинг: 0.0/0