П`ятниця, 29.03.2024, 01:53

Головна » Статті » Методична робота » "Клондайк"

Засідання міського методичного об’єднання вчителів початкової школи

класів інтенсивної педагогічної корекції

з теми

«Упровадження здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховний процес  класів інтенсивної педагогічної корекції

як шлях до успішного розвитку особистості та збереження її здоров’я»

Мета проведення:

• показати значимість здоров’язберігаючих технологій у покращенні стану здоров’я учнів і якості їх життя у процесі навчальної діяльності в класах ІПК;
  • ознайомити з інноваційним педагогічним досвідом вчителів КЗШ №89 з формування здорового способу життя учнів класів ІПК як необхідної складової розвитку інноваційної особистості;
  • популяризувати досвід роботи вчителів школи І ступеню з впровадження тренінгових та здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховний процес;
  • окреслити шляхи інноваційного педагогічного керівництва процесом формування здорового способу життя учнів класів ІПК, їх здоров’ятворчої компетентності на основі врахування природовідповідних особливостей розвитку школярів;
  • презентувати найкращі методичні надбання педагогів навчального закладу з формування здорового способу життя .

Дата проведення            27 січня 2010 року

Час проведення              11.00 – 14.40

Місце проведення         Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №89,

вул. Іскрівська, 1-А, Довгинцівський район, 50054,

тел.: (0564) 442-05-73

План проведення міського методичного об’єднання

вчителів початкової школи класів  інтенсивної педагогічної корекції

...

Скористаймося правилами проведення заходу !

1.    Світ навколо нас вирує, а ми на цьому методичному заході – тут і зараз – вчимося і обмінюємося досвідом.

2.    Ми маємо право на помилку, бо ми вчимося на своїх помилках.

3.    Найдорогоцінніше, що у нас є, це – час, використаймо його для себе

найефективніше!

4.    Ми міркуємо позитивно.

5.    Ми ділимося досвідом  і думками.

Думки в подарунок

·         Головним є не предмет, якого Ви навчаєте, а особистість, яку Ви формуєте. Не предмет формує особистість, а вчитель своєю діяльністю, пов’язаною з вивченням предмета.

·         Вивчення нового навчального матеріалу подавайте невеликими логічними частинами. Це формує пізнавальний інтерес дитини.

·         На виховання активності не шкодуйте ні часу, ні зусиль. Сьогоднішній активний учень – завтрашній активний член суспільства.

·         Допомагайте учням оволодіти найбільш продуктивними методами навчально-пізнавальної діяльності, навчайте їх вчитися.

·         Слід якомога частіше використовувати питання „чому?”, щоб навчити мислити критично: розуміння причинно-наслідкових зв’язків обов’язковою умовою розвивального навчання.

·         Пам’ятайте, що насправді знає не той, хто переказує, а той, хто застосовує на практиці.

·         Привчайте учнів думати та діяти самостійно. Поступово відходьте від механічного виконання навчальних дій.

·         Творче мислення розвивайте всебічним аналізом проблем, пізнавальні задачі розв’язуйте кількома способами, частіше практикуйте творчі завдання.

·         Використовуйте схеми, плани, щоб забезпечити засвоєння системи знань.

·         У процесі навчання обов’язково враховуйте індивідуальні особливості кожного учня, об’єднуйте в диференційовані підгрупи учнів з однаковим рівнем.

·         Вивчайте і враховуйте життєвий досвід учнів, їх інтереси, особливості розвитку.

·         Навчайте так, щоб учень розумів, що навчання є для нього життєвою необхідністю.

·         Пояснюйте школярам, що кожна людина знайде своє місце в житті, якщо навчиться всьому, що необхідно для реалізації її життєвих планів.

Категорія: "Клондайк" | Додав: vindisel (03.02.2011)
Переглядів: 1513 | Теги: Засідання міського методичного об’є, методобєднання, план, методобьединение, план проведення методичного обєднан | Рейтинг: 0.0/0