Четвер, 18.04.2024, 18:56

Головна » Статті » Учням » Корисно знати

У Міносвіти вирішили покращувати якість тестів ЗНО
Міністерство освіти обов’язково реагуватиме на запити громадськості щодо підвищення якості тестових завдань.

Про це під час наради партнерів Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI) повідомив перший заступник міністра Євген Суліма.

За його словами, на сьогодні для Міністерства освіти є вкрай актуальним питання покращення якості тестів.

"На сьогодні в суспільстві актуальним питанням є якість тестів. Тому ці завдання ми ставимо і перед Українським центром оцінювання якості освіти. Міністерство обов’язково реагуватиме на запити громадськості щодо підвищення якості тестових завдань", - наголосив Суліма.

"Необхідно рухатися вперед, маючи той досвід, який у нас є з 2007 року, говорити про те, яким чином ми повинні далі розвивати систему незалежного тестування", - підкреслив заступник міністра.

Нагадаємо, проведення зовнішнього незалежного оцінювання з деяких предметів у 2012 році, запам’яталося багатьом його учасникам граматичними і технічними помилками в змісті тестових завдань, а також включенням до тестів завдань, що були використані раніше.
Категорія: Корисно знати | Додав: Organizator (21.12.2012)
Переглядів: 787 | Коментарі: 1 | Теги: підготовка до ЗНО, Рекомендації, новини, ЗНО 2013 | Рейтинг: 1.0/1