П`ятниця, 29.03.2024, 04:28

Головна » Статті » Законодавсво_розділ » Накази

Наказ про заборону тютюнопаління в школі

Н А К А З

10.09.2003 N 612

Про формування здорового способу життя
дітей та молоді і заборону тютюнопаління
в навчальних закладах та установах
Міністерства освіти і науки України

На виконання Указу Президента України від 15.03.2002 р. N 258/2002 [258/2002] "Про невідкладні додаткові заходи щодо зміцнення моральності у суспільстві та утвердження здорового способу життя", постанови Кабінету Міністрів України від
21.06.2001 р. N 667 [667-2001-п] "Про затвердження Концепції державної політики у сфері здійснення контролю над тютюном", з метою формування навичок здорового способу життя і запобігання тютюновій залежності серед дітей та молоді, захисту здоров'я та прав людей жити у середовищі, вільному від тютюнового диму,

Н А К А З У Ю:

1. Заборонити паління у приміщеннях і на територіях навчальних закладів та установ Міністерства освіти і науки України.
  2. Міністерству освіти Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам навчальних закладів та установ освіти:
  2.1. Видати відповідні накази і забезпечити контроль за їх виконанням.
  2.2. Активізувати роботу з пропаганди здорового способу життя серед дітей, молоді та педагогічних працівників. Розробити конкретні заходи з профілактики тютюнопаління.
  2.3. Морально та матеріально стимулювати педагогічних працівників, які не палять, займаються просвітницькою діяльністю щодо формування навичок здорового способу життя, профілактикою тютюнопаління та використовують інтерактивні тренінгові форми роботи з дітьми та молоддю.
  2.4. Інформацію про вжиті заходи подати Міністерству освіти і науки до 10 листопада 2003 року.
  3. Видавництву "Педагогічна преса" (Кузнецов Ю.Б.) організувати в засобах масової інформації постійно діючі рубрики із досвіду роботи навчальних закладів щодо формування навичок здорового способу життя серед дітей та молоді.
  4. Наказ опублікувати в "Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки України", газеті "Освіта України" та розмістити на веб-сторінці Міністерства освіти і науки України.
  5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників міністра Огнев'юка В.О. та Степка М.Ф.

Міністр В.Г.Кремень

Категорія: Накази | Додав: vindisel (20.02.2011)
Переглядів: 4113 | Коментарі: 1 | Теги: паління в школі, закон школа, запрет курения, заборона тютюнопаління | Рейтинг: 0.0/0