Середа, 24.04.2024, 04:28

Головна » Файли » Батькам

Немає дитячому сколіозу. Масаж і гімнастика
31.01.2011, 00:54

Немає дитячому сколіозу. Масаж і гімнастика, видео для родителей, відео для батьків, корисне про скаліоз, відео скаліоз профілактика лікування,

Немає дитячому сколіозу. Масаж і гімнастика

Переклад: Не потрібно, cубтитры: відсутні
Формат: DVDRip, AVI, Xvi, MP3
Країна: Росія
Режисер: Sova Film
Жанр: Масаж, що навчає відео
Тривалість: 00:36:25
Рік випуску: 2009
У ролях: Наталя Пуцина, Женя Яковлева

Опис: Сколіоз (від греч. skoliosis – скривлення), або бічне скривлення хребта, – захворювання, що найчастіше виникає в дітей у віці від року до 16 років, саме в цей період відбувається формування організму. Це одне з найпоширеніших дитячих захворювань. Причини його виникнення: знижена фізична активність, гіподинамія, а також неправильна поза під час занять у школі або при виконанні уроків будинку й багато хто інших. І якщо ви хочете, щоб у вашої дитини були гарна постава, міцні м'язи спини й гарний настрій, необхідно зайнятися профілактикою захворювання. Із цього фільму ви саме й довідаєтеся, як запобігти появі сколіозу у вашої дитини. На диску показаний комплекс масажу й фізичних вправ, що дозволить зміцнити здоров'я й спину маляти, також дається маса корисних порад, проходження яким допоможе уникнути появи скривлення хребта. Якщо ж ви припускаєте, що у вашої дитини вже з'явився сколіоз, то найкраще звернутися до лікаря, що призначить йому необхідний курс лікування. Подбайте про здоров'я свого маляти! Стрічка, безумовно корисна для батьків, для фахівців може здатися занадто простій. Єдиний цікавий момент - це чергування масажу й напруг м'язів в одній процедурі.

Категорія: Батькам | Додав: vindisel | Теги: видео для родителей, відео для батьків, відео скаліоз профілактика лікуванн, Немає дитячому сколіозу. Масаж і гі, корисне про скаліоз
Переглядів: 1560 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0