Четвер, 28.03.2024, 21:48

Каталог файлів

Головна » Файли » Студентам

КОМПАС 3D LT 12 (прогама для креслення)
[ · Викачати видалено () ] 03.02.2011, 20:00

КОМПАС 3D LT 12

КОМПАС 3D LT 12, компас торент, программа для черчения, програма для креслення, студентам, учням, компас черчение,Завантажити повну версію програми торрент_1,34Гб
Рік випуску: 2010
Жанр: САПР
Розроблювач: АСКОН
Сайт розроблювача: http://ascon.ru/
 Мова інтерфейсу: Російська
Платформа: Windows XP, 2003, Vista, 2008, 7
Системні вимоги: : Процесор: Pentium III з тактовою частотою 800 МГц і вище Пам'ять: Оперативна пам'ять: 512 Мб і вище Відеокарта: 32 біт, 1024 x 768 Вільне місце на ЖД: для установки Базового пакета -750 МБ, - для установки Машинобудівної конфігурації — додатково 600 МБ, - для установки Будівельної конфігурації — додатково 2.8 ГБ.

Опис: Система КОМПАС-3D LT призначена для домашнього використання й навчальних цілей. Дана програма не є комерційною версією програмних продуктів сімейства КОМПАС і не призначений для використання у виробничій діяльності, пов'язаної з одержанням доходу.

Головна відмінність КОМПАС-3D LT від професійної версії системи КОМПАС — неможливість моделювання тривимірних зборок (тип файлу *.а3d). У зв'язку із цим відсутня можливість створення й редагування деталей у контексті зборки: вирахування одних деталей з інших й об'єднання декількох деталей в одну.

Нові можливості КОМПАС-3D LT 12 (Загальні вдосконалення)

З'явилася можливість відкриття декількох документів у вікні КОМПАС-3D LT 12.

Формування зображення в графічних документах тепер можливо як за допомогою GDI, так і за допомогою OpenGL (раніше використався тільки GDI). Для вибору способу формування зображення служить опція Використати OpenGL у діалозі, викликуваному командою Сервіс — Параметри... — Система — Графічний редактор — Керування зображенням. Використання OpenGL дозволяє прискорити формування зображення, наприклад, при зміні масштабу або зрушенні зображення.

Зображення моделей тепер формується тільки за допомогою OpenGL, тому опція Використати тільки OpenGL виключена з діалогу керування зображенням моделі (Сервіс — Параметри — Система — Редактор моделей — Керування зображенням).

Дороблено контекстну інструментальну панель.

• З'явилася можливість настроювання состава панелі користувачем. Для цього служить кнопка Настроювання інтерфейсу в правій частині панелі.

• Зміст по замовчуванні панелі тепер залежить не тільки від типу поточного документа, але й від типу виділеного об'єкта.

• Тепер панель з'являється при виділенні об'єктів у Дереві побудови креслення або в Дереві моделі, а також при щиглику мишею у вільному місці документа.

З'явилася команда Масштаб 1,0, призначена для установки коефіцієнта масштабу відображення в активному вікні рівним 1,0. Команда доступна в меню Вид — Масштаб й у контекстній панелі вільного місця документа.

У Довідкову систему додані анимовані малюнки формату GIF.

Категорія: Студентам | Додав: vindisel | Теги: торент компас, черчение, скачать компас, программа для черчения, КОМПАС 3D LT 12
Переглядів: 7396 | Завантажень: 406 | Рейтинг: 3.0/2