П`ятниця, 26.04.2024, 08:45

Головна » Файли » Учням

Клавіатурний тренажер Bombina 9.30
[ Викачати з сервера (2.78 Mb) ] 09.03.2011, 21:09

Програма для тих, хто хоче швидко навчитися друкувати сліпим десятипальцевим методом, не дивлячись на клавіатуру. Діти можуть почати навчання з 7 років. По своїх функціональних можливостях "Бомбіна" - це повноцінний клавіатурний тренажер, тому дорослим він теж підійде.

Особливості програми "Бомбіна":
 - Окремий ознайомлювальний курс для початківців.
- Більша екранна клавіатура зі стрибучими фішками, які показують руху пальців.
- 8 рівнів складності. У кожного рівня свій поріг швидкості печатки, припустимий відсоток помилок і ряд інших параметрів.
- Компас, що відбиває вашу готовність перейти на інший рівень.
- Копіювання будь-якого тексту й створення своєї вправи!
- Таблиця чемпіонів. Програма визначає переможця. Ваше місце в турнірній таблиці залежить не тільки від швидкості печатки, але також від кількості помилок.
- Усілякі види перетворення тексту вправи: букви, склади, повторення слів, текст без розділових знаків і т.д.
- Зовнішній вигляд тренажера можна змінити до невпізнанності: більше 100 варіантів дизайну й розцвічення.
- Результат можна роздрукувати.
- Можна додати будь-який MP3-файл як фонова музика й вибрати звук удару об клавішу.

Категорія: Учням | Додав: vindisel | Теги: Программа, обучение, детям, Бомбина, bombina, клавіатурний, тренажер
Переглядів: 1263 | Завантажень: 277 | Рейтинг: 0.0/0