П`ятниця, 29.03.2024, 03:18

Каталог файлів

Головна » Файли » Учням

Recuva 1.38.504 (програма для відновлення даних)
[ · Викачати видалено () ] 04.02.2011, 23:51

Recuva 1.38.504

Recuva 1.38.504, Recuva, рекува, завантажити Recuva. програма для відновлювання даних, для востановления, как востановить удаленій файл

Дуже корисна програма, допомагає відновити файли іноді навіть після форматування жорсткого диску.

Опис: Recuva - невелика безкоштовна утиліта, що призначена для відновлення файлів, вилучених із ПК випадково або загублених у результаті програмного збою або помилки в роботі додатків. Проста у використанні, не вимагає спеціальних знань для успішного використання.
Процес пошуку й відновлення файлів організований дуже простий, як втім, і сам інтерфейс програми. Після досить швидкого пошуку всіх вилучених даних на носії, прапорцями відзначаються необхідні й відбувається відновлення. Система фільтрації, як така, відсутній, що, природно, є недоліком. Але, як альтернатива, є активне поле «Find», у якому вказується або ім'я шуканого файлу, або розширення. Додатково, можна вибрати тип відображення знайденої інформації - простим списком, або деревом, з урахуванням структури каталогів.

Рік випуску: 2010
Жанр: Відновлення даних
Розроблювач: Piriform Ltd.
Сайт розроблювача: http://www.piriform.com