Понеділок, 29.04.2024, 03:36

Головна » 2013 » Січень » 18 » Як відзначити День соборності України в навчальному закладі
Як відзначити День соборності України в навчальному закладі

Згідно з Указом Президента України "Про День соборності України" від 21 січня 1999 року в школах відзначатиметься День Соборності та Свободи України. 22 січня пройде єдиний урок патріотизму "Соборна мати - Україна, одна на всіх, як оберіг".
Проведення заходів даної тематики вимагає розуміння подій та ретельної підготовки. На нашому сайті можна ознайомитись з методичними матеріалами до єдиного Дня інформування населення області з цього питання (розділ "УЧИТЕЛЮ", категорія "РІЗНЕ") та розробками заходів для школярів (розділ "МЕТОДИЧНА РОБОТА" категорія "СЦЕНАРІЇ")
Сподіваємось що наші матеріали стануть вам у пригоді.
Категорія: Про все | Переглядів: 959 | Додав: Organizator | Теги: сценарій до дня соборності, як відзначити день соборності в нав, День соборності, методичні матеріали | Рейтинг: 0.0/0