П`ятниця, 19.04.2024, 07:14

Головна » Статті » Батькам_раздел » батькам

Пам’ятка батькам п’ятикласників
1. У Ваших дітей проблемний період — переломний. Тому будьте особливо спостережливими, уважними, терплячими.
2. У 5-му класі розширився обсяг матеріалу з основних предметів, зросла кількість предметів, тому збільшується час для підготовки уроків.
3. Забезпечте своїм дітям вдале поєднання відпочинку, фізичної праці й роботи над уроками.
4. Програми включають більше теоретичного матеріалу, тому слід привчати дітей старанно завчати окремі правила з математики, української мови, природознавства.
5. Уважно стежте за виразним читанням Ваших дітей.
6. Привчайте дітей до повсякденного читання художньої літератури, давайте завдання переказати прочитане.
7. Стежте за порадами вчителів, записаними в щоденниках і робочих зошитах.
8. Дбайте про те, щоб дитина навчалася бути охайною в усьому, уключаючи бережне ставлення до підручників.
9. Ніколи не поспішайте з висновками ні про дитину, ні про вчителя — прийдіть у школу, поспілкуйтеся з учителем.
10. Намагайтеся придбати в сімейну бібліотеку різноманітні словники й довідкову літературу.
11. Пам’ятайте, що клас, де навчається Ваша дитина, складається з трьох колективів: дітей, батьків, учителів. Чим дружнішими, цілеспрямованішими будуть ці колективи, тим у кращій атмосфері буде формуватися Ваша дитина. Це залежить від кожного. Від Вас — теж.
12. Не забувайте: дитину не можна карати за невміння. Її слід терпляче вчити, підказувати, радити, допомагати, підтримувати.
13. Керуйтесь у спілкуванні з дитиною правилом: найдієвіший засіб виховання — особистий приклад.
14. Дбайте про різнобічний розвиток своєї дитини.
15. Умійте ставити себе на місце дитини.
16. Пам’ятайте: праця, зокрема навчальна не приносить шкоди вихованню дитини, а бездіяльність — перший ворог.
Категорія: батькам | Додав: Organizator (05.02.2013)
Переглядів: 1053 | Коментарі: 1 | Теги: дитяча адаптація, Пам’ятка батькам п’ятикласників, проблемний період | Рейтинг: 0.0/0