П`ятниця, 29.03.2024, 10:40

Головна » Статті » Методична робота » Методичні розробки

Пам’ятка класному керівникові 5-го класу
1. Працюйте над формуванням колективу через різноманітні доручення, змінюючи групи.
2. Розвивайте почуття колективізму через спільну турботу про престиж класу (зовнішній вигляд, успіхи в навчанні, максимальна участь у святах, естафетах, конкурсах).
3. Пріоритет надавайте індивідуальній роботі (спостереження, бесіди, анкетування, доручення).
4. Уникайте гострих кутів, проявляйте стриманість, терплячість.
5. Пам’ятайте: діти потребують ласки, ніжності, співучасті у вирішенні їхніх проблем, турботи.
6. Вчасно й мудро підтримуйте дитячу активність.
Не забувайте: формування класного, батьківського й учительського колективів не менш важливе, ніж дитячого. Ретельно готуйтеся до батьківських зборів, проводьте сімейні вечори, активно залучайте батьків і вчителів-предметників до життя класу.
Категорія: Методичні розробки | Додав: Organizator (05.02.2013)
Переглядів: 974 | Коментарі: 1 | Теги: адаптація школярів, класний керівник, Пам’ятка класному керівникові 5-го | Рейтинг: 0.0/0