Субота, 27.04.2024, 21:36

Головна » Статті » Методична робота » "Клондайк"

Батьківська вітальня

Ламтєва Ірина Миколаївна,

вчитель початкових класів ІІ категорії

Криворізької загальноосвітньої школи №89

Батьківська вітальня

«Мистецтво бути здоровим»

Мета: формувати здоров’язберігаючу компетентність батьків нетрадиційним методом «Су Джок: профілактики, самооздоровлення, лікування». Набуття батьками системи необхідних та достатніх знань, умінь і навичок для формування знань і навичок здорового способу життя в умовах родини. Виховувати переконання  жити за законами Природи, бажання берегти власне здоров’я.

Обладнання: фрагмент фільму « Су Джок терапія для всіх », схеми «Хвильовий механізм взаємодії систем відповідності », « Точка взаємодії », «Система відповідності».

Вступне слово.

Людині для того, щоб вона могла насолоджуватися життям, дуже важливо мати здоров’я.

Здоров’я – це гармонія з самим собою й природою. Якщо людина віддаляється від природи, якщо не дослухатися до свого організму, вона стає незахищеною перед хворобами. Сподіватися на те, що дорогоцінні медикаменти вмить урятують від страждань, не варто. Треба спробувати змінити себе, свій спосіб життя та ставлення до оточуючого світу, отримуючи знання про оздоровлення.

Сучасність ставить перед нами вимоги – знати ефективну систему  самооздоровлення,  щоб у скрутну хвилину змогти протистояти хворобі, змогти допомогти собі, нашим дітям, оточуючим.

Педколектив нашої школи вивчає таку систему, щоб бути здоровим, щоб вчити самооздоровленню наших учнів та їх батьків.

Нетрадиційна система оздоровлення.

Сьогодні ми залюбки з вами поділимося цією унікальною системою – східним вченням «Су Джок». Зрозумівши його суть, ви зможете користуватися ним усе життя.

Фільм.

Тіло людини – це форма життя, яка є  маленькою добре згармонізованим Всесвітом.

«Су Джок» - універсальний лікувальний метод, високоефективний, не шкідливий, простий, Су – рука, Джок – стопа. Зупинимося на долоні.  На долонях рук розташована система високоактивних точок, що відповідають усім органами та ділянкам тіла. Їх стимуляція чинить лікувальну та профілактичну дію. В момент стимуляції такої точки виникає «лікувальна» електромагнітна хвиля, яка здійснює нормалізуючий вплив на орган, що хворіє. Під час ходіння, бігу, роботі рук відбувається природне стимулювання точок, що відповідають за захист тіла від хвороб. Тому всім відомо, що найкращі ліки від хвороб – рух та праця.

Якщо природна стимуляція точок та зон відповідностей недостатня, то людина може захворіти. Тоді точна ціленаправлена стимуляція точок дає гарні результати.

У східній нетрадиційні медицині людина розглядається цілителем зсередини. (Схема система відповідності)

Вправи по оздоровленню.

1) стимуляція, масажною паличкою (ручкою), на долоні зони шийних хребців. Профілактика шийного остеохондрозу.

2) стимуляція носу – профілактика нежиті.

3) енергетичний масаж організму – тертя долоней до відчуття тепла.

Завдяки цій лікувальній системі, Природа чітко висловлює свій намір, виявляє свою Любов, намагається допомогти людині не хворіти.

Велику Любов Природи до людини ми намагалися донести до Ваших сердець. Користуючись нею, Ви зможете бути здоровими, а значить щасливими.

Категорія: "Клондайк" | Додав: vindisel (03.02.2011)
Переглядів: 853 | Теги: тренінг суджок, здоровязберігаючі технології, Су-Джок, суджок, тренінг, відкритий урок | Рейтинг: 0.0/0