П`ятниця, 19.04.2024, 18:19

Головна » Статті » Методична робота » "Клондайк"

Характеристика для учнів школи

ХАРАКТЕРИСТИКА

УЧНЯ

____ навчається в СШ №__ з 20__ року. За час навчання виявив середній рівень знань. Інколи рівень навчальних досягнень хлопчика коливається між достатнім і середнім. Це зумовлено тим, що він не повністю усвідомлює обов’язки школяра, проявляє інтерес лише до окремих предметів. До оцінювання навчальної діяльності педагогами ставиться емоційно.

____ має середній ступінь сформованості вміння вчитися, планувати свою роботу, контролювати себе. Хлопчик має потребу в здобутті знань, але не працює над собою. Тому його знання не мають глибинності; вони не міцні, інколи поверхневі.

Однак хлопчик досить відповідальний у виконанні навчально-трудових завдань. Має не погану пам'ять і уяву, але , крім виконання завдань учителя, для їх розвитку не робить нічого. На уроках буває не зібраний і неорганізований, через що не встигає закінчувати завдання. ______ не дуже старанний і наполегливий в досягненні навчальної мети. Він не вміє контролювати себе, планувати свою навчальну роботу, виконувати її організовано, акуратно, систематично і раціонально. Має занижену самооцінку щодо своїх успіхів у навчанні, не вимогливий до себе. Також пасивний він у різних видах суспільно-корисних заходах, здійснюваних у класі та школі.

_____ замкнутий хлопчик. Друзів у класі має мало. Видно що ____ емоційно вразливий.

Хлопчик виховується__________. Вона приділяє значну увагу вихованню дитини, та створенню належних житлово-побутових умов. Постійно підтримує зв'язок з школою та класним керівником, систематично відвідує батьківські збори.

Для подальшого розвитку цього учня потрібно багато уваги приділяти формуванню таких рис, як впевненість у власних силах, рішучість, цілеспрямованість.

Директор школи:                           ________

Класний керівник:                         __________

ХАРАКТЕРИСТИКА

УЧЕНИЦІ

______ навчається в СШ № ____ з 20___ року. За час навчання дівчина виявила середній рівень знань.  Програмний матеріал засвоює повільно. Проявляє інтерес лише до окремих предметів.

Швидкість сприйняття учбового матеріалу середній. Мовлення чітке, але не досить виразне. Добре розвинена пам'ять, увага, уява. Логічне мислення у _______ розвинене не достатньо.

Інтерес до навчання дівчинка має несталий. На уроках часто пасивна, не уважна, часто відволікається.

Проте дуже дисциплінована. Не порушує норм та правил поведінки. Дівчинка має позитивне ставлення до трудової діяльності: завжди відповідально ставиться до виконання навчально-трудових завдань. ________ бере активну участь у житті класу та школи, має творчі здібності. Має стале захоплення - бісероплетіння.

Загальне ставлення дівчинки до школи, навчання, трудової діяльності позитивне.

_________ спокійна, урівноважена. Іноді буває замкнутою. Проте в класі має багато друзів. Однокласники до неї ставляться дружелюбно, з повагою. Дівчинка майже ніколи не вступає в конфлікти з вчителями та однокласниками.

Дівчинка виховується __________. Він відповідально ставиться до виховання та навчання дитини. Вдома створено всі необхідні житлово-побутові умови для нормального розвитку дитини. _____ підтримує постійний зв'язок зі школою та класним керівником, постійно відвідує батьківські збори та шкільні заходи.

Директор школи____________

Класний керівник____________

Категорія: "Клондайк" | Додав: vindisel (31.03.2011)
Переглядів: 28414 | Теги: учня, пример, Приклад, характеристика, учениці | Рейтинг: 3.8/5