Четвер, 18.04.2024, 17:10

Головна » Статті » Законодавсво_розділ » Школа

Правила щодо зовнішнього вигляду працівників КЗОШ № 89

1.     Правила щодо одягу та зовнішнього вигляду працівників діють для всіх без винятку працівників протягом усього робочого часу у будні дні. Одяг виконує професійну функцію: сприяє вихованню художньо-естетичних смаків учнів та гармонійно уособлює професійну діяльність вчителя;

2.     Жінкам на робочому місці дозволяється носити одяг тільки ділового стилю. Крім ділових костюмів, в одязі жінок можливі такі варіанти:

·         Жакет – блуза – спідниця

·         Жакет – блуза – брюки

·         Жакет – сукня

·         Сукня ділового стилю

3.     Діловий костюм жінки має бути не яскравих кольорів, бажано пастельних тонів.

4.     Довжина спідниці (сукні) жінки не повинні бути вищі 7 см від коліна.

5.     Довжина жакету залежить від фасону костюму, він може бути як довгим, так і коротким, але мінімальна довжина жакету не може бути менше ніж 10 см нижче талії.

6.     Блуза жінки повинна гармоніювати з костюмом або спідницею чи брюками за кольором і дизайном. Короткі блузи (топіки та інші) в діловому костюмі не можуть використовуватися.

7.     Прикраси жінки повинні бути витонченими та у мінімальній кількості. Фурнітура та аксесуари підібрані зі смаком, доповнюють загальну естетичну картину зовнішнього вигляду.

8.     Із гардероба вчителя виключається: ультрамодний одяг, незвичайний фасон якого відволікає увагу учнів.

9.     У вдало підібраному одязі жінка-вчитель відчуває себе привабливою, неповторною, демонструє індивідуальність учителя,  маскує недоліки зовнішності і підкреслює достоїнства.

10.  Чоловікам на робочому місці дозволяється носити ділові костюми спокійних тонів. Допускається комбінація одягу з піджака та брюк різних, але гармонійних тонів. Допускаються джинси класичного стилю з піджаком.

11.  Чоловіча сорочка має бути білого або однотонного кольору. Допускаються сорочки в смужку та неяскраву дрібну клітинку, у теплий період з коротким рукавом.

12.  Зачіска, як у чоловіків так і у жінок, повинна бути акуратною, волосся завжди чистим і охайним, довге волосся повинно бути акуратно зібране.

13.  Макіяж повинен бути мінімальним.

14.  Забороняється працівникам школи одягати на роботу:

·         Одяг спортивного стилю;

·         Джинсовий та шкіряний одяг;

·         Шорти, бріджи та інші брюки не класичного фасону із вказівкою торгівельної марки або аплікацією;

·         Декольтовані та прозорі сукні та блузи, літні сарафани пляжного типу;

·         Кросівки та спортивне взуття.

15. недотримання правил щодо одягу, взуття та зовнішнього вигляду працівниками школи дає підстави застосувати до порушників заходи матеріального впливу.

Категорія: Школа | Додав: vindisel (01.03.2011)
Переглядів: 1303 | Коментарі: 5 | Теги: зачіска, правила, одяг, працівники, КЗШ №89, учень, зовніцшній вигляд школа, Учитель | Рейтинг: 0.0/0
1 Ева
0
Какой ужас!!!! Ребята! Как Вы работаете в таком учебном заведении???? И кто, позвольте спросить, автор сего шедевра????