Четвер, 25.04.2024, 11:02

ЗНО [5]

Головна » Статті » ЗНО » ЗНО

Мобільна підготовка до ЗНО-2013
У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти повідомили, що майбутні учасники ЗНО можуть готуватися до тестування, використовуючи мобільний телефон.

"Студенти ЛНУ ім. Франка у співпраці з ЛРЦОЯО підготували мобільний варіант тренувального тестування. Перша версія програми "TestTerra" містить завдання з української мови і вже є у вільному доступі", - повідомляють в регіональному центрі.

Завантажити програму можна за наступним посиланням. Мобільний телефон має мати операційну систему ANDROID 1.6 або новішої версії.

Зазначимо, що з метою дистанційної підготовки до зовнішнього тестування абітурієнти можуть також використовувати сервіси ЗНО онлайн. Реєстрація майбутніх учасників для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 4 січня та триватиме до 5 березня.

Джерело: http://osvita.ua/test/news/32543/
Категорія: ЗНО | Додав: Organizator (11.12.2012)
Переглядів: 753 | Теги: Мобільна підготовка до ЗНО, вступна кампанія, на допомогу абітурієнту | Рейтинг: 0.0/0