Вівторок, 19.03.2024, 06:15

В КОЖНІЙ ЛЮДИНІ - СОНЦЕ, ДАЙТЕ ЙОМУ ЗАСЯЯТИ

СОКРАТ

Загальноосвітня школа № 89 почала своє існування ще в 1937 році. Її історія налічує багато цікавих та незабутніх сторінок. Це формування та становлення педагогічного колективу, окупація німецькими загарбниками, визволення та розбудова життя в післявоєнний період.

В 2000 році на честь 225 річчя заснування міста Кривого Рогу було збудоване нове приміщення школи. Зараз – це сучасна споруда. яка має затишну велику їдальню, 2 спортивних зали, комп’ютерний клас, зал хореографії, сучасну актову залу, тренажерний зал та Шевченківську світлицю. В школі є чудова бібліотека, де знаходяться не лише підручники, а й близько 12 тисяч примірників художньої літератури та зручний сучасний читальний зал. Предметні кабінети та майстерні школи мають достатнє матеріально-технічне забезпечення, нові меблі. Кожен кабінет має свою індивідуальність, але всі вони затишні, наповнені квітами, підпорядковані єдиній меті – навчити та виховати громадянина держави.

Для першокласників – шестирічок відведений спеціальний блок, де розташовані класні кімнати, спальний блок та кімната відпочинку дітей.

Поруч зі школою знаходяться 4 спортивні площадки та футбольне поле. Сьогодні – Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 89 – це не тільки осередок знань нашого селища Залізничне, а й осередок культури.

Навчальні дисципліни викладають 35 вчителів-професіоналів. Рівень педагогів достатньо високий: 29% учителі-методисти та старші вчителі; 49% мають вищу категорію; 17% - учителі І категорії. Це творчі, талановиті фахівці, які готові до самопізнання та самовдосконалення.

Школа намагається створити всі умови для всебічного розвитку дитини, а саме:

• виховання фізично та духовно здорового покоління;
  • розвиток природних позитивних нахилів та здібностей;
  • формування громадянської позиції, власної гідності, готовності до трудової діяльності.

З 2002 року школа працює над створенням моделі „Школи культури здоров’я”. Це дасть змогу поліпшити всі показники здоров’я дитини та можливість усвідомлення своєї значимості в природі, у світі, дбайливо ставитись до себе та навколишнього середовища.

Педагогічний колектив школи працює над зміцненням інтелектуального та культурного потенціалу України, збагаченням учнів глибокими знаннями, формуванням у них високої культури, вихованням почуття національної свідомості і гідності, загальнолюдських цінностей.