Четвер, 28.03.2024, 18:59

Каталог файлів

Головна » Файли » Цікаве

Відеоуроки по Daemon Tools (Lite+Pro)
31.01.2011, 02:06

Відеоуроки по Daemon Tools (Lite+Pro)

Рік випуску: 2009
Жанр: Навчальна програма
Розроблювач: TeachVideo.ru
Сайт розроблювача: www.teachvideo.ru
Мова інтерфейсу: Російська
Платформа: Windiws XP, Vista, 7
Daemon Tools обучение, навчаюче відео Daemon Tools , Daemon Tools видео как работать, как пользоватся Daemon Tools ,
Опис: Навчальні відеоуроки по самій популярній програмі для створення образів дисків й емуляції приводів. Daemon Tools на основі передвстановлених профілів дозволяє створювати образи дисків з різних типів носіїв. Програма дозволяє эмулювати CD, DVD, HD DVD, Blu-ray приводи, причому, можна встановити й використати в системі до 16-ти віртуальних приводів одночасно. При створенні віртуальних образів дисків (підтримуються формати образів ISO й MDS) програма дозволяє розбивати образи на кілька частин і записувати їх на носії доступного обсягу, також програма при створенні образів дозволяє стискати дані, тим самим, заощаджуючи простір на жорсткому диску. На створювані програмою образи дисків може бути поставлений пароль на відкриття образа.

Daemon Tools

Категорія: Цікаве | Додав: vindisel | Теги: навчаюче відео Daemon Tools, как пользоватся Daemon Tools, Daemon Tools видео как работать, Daemon Tools обучение
Переглядів: 952 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0