Неділя, 05.05.2024, 14:24

Головна » 2011 » Лютий » 20 » Криворізькі школярі будуть ходити в школу, незважаючи на морози
Криворізькі школярі будуть ходити в школу, незважаючи на морози

Синоптики прогнозують, що морозна погода в Кривому Розі протримається до кінця лютого. Тим часом у школах міста відзначають - поки температура повітря не опуститься нижче 24 градусів морозу, школярі будуть ходити на заняття. За словами педагогів, цей момент передбачений санітарними правилами й нормами.

Щодня ми відслідковуємо ситуацію, зізванюємося з керівництвом міський СЭС, адже вони курирують це питання, говорять в одній з міських шкіл. Поки даних метеорологів не дають нам підстав турбуватися, адже температура найближчим часом не буде опускатися нижче мінус 24 градусів по Цельсію.

В управлінні науки й освіти виконкому Криворізької міської ради відзначають, що за законом учні перших класів мають право на додаткові канікули у випадку морозної погоди. Але це рішення приймає не управління освіти, а кожна школа окремо, разом з батьками.

Переглядів: 696 | Додав: vindisel | Теги: Кривий Ріг, мороз, школа, КЗШ, канікули | Рейтинг: 0.0/0
1 Bonya