П`ятниця, 26.04.2024, 20:49

Головна » 2012 » Лютий » 27 » Спіши робити добро вчасно
Спіши робити добро вчасно
«Щастя на крилах» в школі № 89
Міжнародний благодійний фонд«Сильні духом»допомоги дітям, які долають рак та розсіяний склероз, з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді, розвитку молодіжного та дитячого волонтерського руху протягом квітня-травня 2012 року проводить всеукраїнську благодійну акцію «Щастя на крилах». Україна – країна в якій практично відсутні реабілітаційні центри для дітей, що проходять лікування в онковідділеннях. Тому зібрані кошти від акції підуть на будівництво такого центру.
Учні нашої школи не залишились осторонь. В усіх класах було проведено виховну годину на тему «Спіши добро робити вчасно». Діти щиро перейнялись цією проблемою та жваво відгукнулись на пропозицію допомогти хворим одноліткам.
Категорія: Новини | Переглядів: 889 | Додав: Organizator | Теги: допомога, онкохворі, щастя на крилах, учні, метелик, Благодійність, Акція | Рейтинг: 0.0/0