П`ятниця, 03.05.2024, 18:55

Головна » 2011 » Березень » 18 » ВІТЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО КОНКУРСУ "МИРНИЙ КОСМОС"
ВІТЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО КОНКУРСУ "МИРНИЙ КОСМОС"
17 березня на базі ЦДЮТ "Гармонія" відбувся районний конкурс "Мирний космос". Учні нашої школи не залишились осторонь. В конкурсі взяли участь представники 7А-8А класів. На розгляд судійської колегії вони представили свої наукові роботи з даної тематики і всі отримали призові місця.
Учениця 7А класу, Костянецька Марія, посіла І перше місце. Керувала її науковою роботоу вчитель географії Бас Наталя Анатоліївна.
В розділі "Глобальні проблеми людства", секція "Проблеми екологічного розвитку людства" виступили учні 8А класу. Керівник наукової роботи-вчитель фізики Расторгуєва Олена Олександрівна. По достоїнству оцінили актуальність роботи Дуплія Сергія "Вплив суспільства на природу". Він посів почесне ІІ місце. Схвальні відгуки отримала робота Чухно Юлії "Збережімо мирну планету!". Вона посіла почесне ІІІ місце.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО КОНКУРСУ "МИРНИЙ КОСМОС"
КОСТЯНЕЦЬКУ МАРІЮ, ДУПЛІЯ СЕРГІЯ, ЧУХНО ЮЛІЮ!!!
БАЖАЄМО ДОСЯГТИ КОСМІЧНИХ ВИСОТ!!!
ДЯКУЄМО ЗА ПЛІДНУ РОБОТУ З ОБДАРОВАНИМИ ДІТЬМИ
БАС НАТАЛІ АНАТОЛІЇВНІ ТА РАСТОРГУЄВОЙ ОЛЕНІ ОЛЕКСАНДРІВНІ!!!
Категорія: Новини | Переглядів: 908 | Додав: Organizator | Теги: дуплій сергій, проблеми екологічного розвитку людс, вплив суспільства на природу, чухно юлія, збережемо мирну планету, мирний космос, районний конкурс | Рейтинг: 0.0/0