П`ятниця, 26.04.2024, 10:47

Головна » 2011 » Лютий » 15 » 14 лютого День Святого Валентина
14 лютого День Святого Валентина
14 лютого в Криворізькій загальноосвітній школі №89 відбувся захід, присвячений найулюбленішому святу всіх закоханих - Дню Святого Валентина, який традиційно святкується в цей день.
В тридесятому царстві, тридесятому государстві, жила молода принцеса, яка попри свою красу та юний вік не могла знайти собі коханого. Своєю засмученою поведінкою, вона заставляла нервуватися все своє оточення: батьків. друзів, відданих слуг.
день закоханих, захід школи №89, дітиТа розумна королева знайшла вихід із ситуації. Вона чула, що в школі №89 навчаються гарні та розумні парубки, які змогли б підкорити серце її доньки. А вибрати найкращого з них допомагало журі, у складі:
Директор школи - Балюк Валентина Іванівна
Заступник директора з НВР - Хомуха Оксана Анатоліївна
Заступник директора з ВР - Лозенко Сніжана Михайлівна
Хлопцям, щоб домогтися руки доньки короля, необхідно було пройти складні випробування на знання правил етикету, вмінні зізнаватися у коханні, вмінні гарно танцювати, знанні сучасних пісень та подарувати подарунок для принцеси.
За думкою Журі найкраще проявив себе учень 8-А класу Мірошніченко Микола, який набрав наайбільше балів та отримав право на танок із принцесою.
Свято принесло велику кількість позитивних емоцій та гарний настрій усім присутнім.
принцеса в школі, шкільний захід, захід день закоханих, день СВ Валент

Категорія: Новини | Переглядів: 831 | Додав: vindisel | Теги: день закоханих, 14 февраль, день Валентина, СВЯТИЙ, свято лютий, Валентин, шкільні заходи | Рейтинг: 5.0/1