Середа, 24.04.2024, 18:09

У розділі матеріалів: 69
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7

Урок №9

Тема: Вихід зі строю та підхід до начальника

Начально-виховна мета: навчити учнів виходити зі строю т& повертатися у стрій; навчити підходити до начальника та відходити від нього.

Навчальні питання:

1.   Підхід до начальника.

2.     Відхід від начальника.

3.     Вихід із строю та повернення у стрій.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 1604 | Додав: vindisel | Дата: 25.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №8

Тема: Вправи на перекладині та брусах

Навчально-виховна мета:

удосконалювати вміння, навички та фізичні якості учнів;

виховувати в юнаків сміливість, наполегливість, витримку та інші морально-бойові якості.

Навчальні питання: підтягування на перекладині; згинання і розгинання рук в упорі на брусах.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 1556 | Додав: vindisel | Дата: 25.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №7

Тема: Виконання військового вітання

Навчально-виховна мета: Навчити учнів виконувати військове вітання під час руху поза строєм; виховувати почуття відповідальності й обов'язковості; прищеплювати вміння зразково ви­конувати команди та бути підтягнутим, охайним, уважним. Навчальні питання:

1.      Військове вітання на місці.

2.      Військове вітання під час руху.

3.      Відповідь на вітання під час поздоровлення, оголошені дяки.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 1848 | Додав: vindisel | Дата: 25.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №6

Тема: Комплексні вправи

Навчально-виховна мета: навчити учнів виконувати перніи» комплекс вільних вправ; удосконалювати вміння, навички та фізичні якості учнів.

Навчальні питання:

Розучування першого комплексу вільних вправ.

Комплексна силова вправа.

Вправа на спритність.

Місце проведення: спортивний зал. Час: 45 хв.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 3590 | Додав: vindisel | Дата: 19.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №5

Тема:  Рух і повороти під час руху (практичне)

Навчально-виховна мета: навчити учнів руху стройовим і дохідним кроком; заохочувати вміння зразково виконувати команди та бути дисциплінованим; добитися чіткості та злаго­дженості дій.

Навчальні питання:

Види та характеристика руху.

Рух стройовим і похідним кроком.

Рух бігом.

Місце проведення: стройовий майданчик. Час: 45 хв.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 1984 | Додав: vindisel | Дата: 19.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №4

Тема: «Повороти під час руху (практичне)»

Навчально-виховна мета: навчити учнів поворотів у русі виконанню команд для поворотів у русі; розвивати координ рухів, уважність, зосередженість.

Навчальні питання:

1.    Повороти праворуч, ліворуч, у русі.

2.    Поворот кругом.

Місце проведення: стройовий майданчик. Час: 45 хв.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 1567 | Додав: vindisel | Дата: 18.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №3

Тема: «Стройове положення та повороти на місці (практичне)»

Навчально-виховна мета: навчити учнів приймати стройове положення; навчити учнів виконанню команд «Струнко!», «Віль­ної», «Заправитись!», «Головні убори скинути (надіти)!»; навчити учнів виконувати повороти на місці; прищеплювати любов до стройової підготовки, дисциплінованість.

Навчальні питання:

1.    Виконання команд «Струнко!», «Вільно!», «Заправитись!», «Головні убори (головний убір) скинути (надіти)!».

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 2546 | Додав: vindisel | Дата: 18.01.2011 | Коментарі (1)

Урок №2

Строї та управління ними (практичне)

Навчально-виховна мета: дати статутне визначення елементів строю та основних команд управління строєм; вивчити обов'язки солдата перед шикуванням і в строю та їх практичне застосуван­ня; прищеплювати любов до стройової підготовки.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 4910 | Додав: vindisel | Дата: 17.01.2011 | Коментарі (0)

Вступний урок (Урок №1)

Навчально-виховна мета: заохочувати учнів до вивчення предмета «Захист Вітчизни», а також ознайомити їх з особли­востями правил поведінки на заняттях з предмета.

Навчальні питання:

1.     Збройні сили — гарант національної безпеки України.

2.     Особливості правил поведінки на заняттях.

Місце проведення: кабінет з предмета «Захист Вітчизни». Час: 45 хв.

Навчальні посібники: підручник «Захист Вітчизни» (2006 р.); Конституція України (ст. 17, 65); Програма «Захист Вітчизни»; Закон України «Про військовий обов'язок і військову службу».

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 2951 | Додав: vindisel | Дата: 17.01.2011 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 41-50 51-60 61-69