П`ятниця, 29.03.2024, 15:33

Головна » Статті » Уроки » Захист Вітчизни (10кл)

У категорії матеріалів: 44
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Урок №14

Тема: Відносини між військовослужбовцями

Навчально-виховна мета: вивчити з учнями, хто такі началь­ники та підлеглі; прищеплювати навички свідомого виконання вимог законів і Військових статутів України; виховувати повагу в стосунках один з одним.

Навчальні питання:

1.    Начальники та підлеглі, старші та молодші.

2.    Порядок віддання та виконання наказів.

3.    Правило військової ввічливості.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 1609 | Додав: vindisel | Дата: 25.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №13

Тема: Військовослужбовці Збройних сил України

Навчально-виховна мета: вивчити з учнями загальні обов'язки Військовослужбовців, військові звання та знаки розпізнавання; до­сягти свідомого виконання вимог Військових статутів України.

Навчальні питання:

1.         Військові звання і знаки розрізнення військовослужбовців.

2.      Обов'язки рядового (матроса) в повсякденній діяльності.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 1920 | Додав: vindisel | Дата: 25.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №12

Тема: ВСТУП. ПОНЯТТЯ ПРО ВІЙСЬКОВІ СТАТУТИ

Загальний вступ. Загальновійськові статути та Бойові статути родів військ Збройних сил України, їх визначення. Дія статутів ЗС України на інших військових формувань держави.

Навчально-виховна мета: ознайомити учнів з поняттям про військові статути ЗС, їх основними положеннями. Формувати в юнаків увагу до статутів як закону, який потрібно виконува­ти.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 1556 | Додав: vindisel | Дата: 25.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №11

Тема: Стройове положення та прийоми зі зброєю

Навчально-виховна мета: ознайомити учнів з виконанням стройових прийомів зі зброєю; виховувати в учнів дисциплінова­ність, підтягнутість, уважність і наполегливість; удосконалювання виконання стройових прийомів і руху без зброї.

1.     Виконання прийомів «автомат — на груди», «на ремі;

2.     Виконання прийомів «зброю за спину», «на ремінь» із положення «за спину».

3.     Виконання прийому з автоматом на послаблення (підтягнення) ременя.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 1231 | Додав: vindisel | Дата: 25.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №10

Тема: Контрольні вправи

Навчально-виховна мета: виховувати в юнаків сміливість^ наполегливість, витримку й інші морально-бойові якості, а також розвинути такі фізичні морально-бойові якості, як сила, загальна та швидкісна витривалість, стійкість до перевантажень.

1.   Комплексні вправи.

2.     Вправи на перекладині та брусах: підтягування та згинання і розгинання рук в упорі.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 1118 | Додав: vindisel | Дата: 25.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №9

Тема: Вихід зі строю та підхід до начальника

Начально-виховна мета: навчити учнів виходити зі строю т& повертатися у стрій; навчити підходити до начальника та відходити від нього.

Навчальні питання:

1.   Підхід до начальника.

2.     Відхід від начальника.

3.     Вихід із строю та повернення у стрій.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 1596 | Додав: vindisel | Дата: 25.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №8

Тема: Вправи на перекладині та брусах

Навчально-виховна мета:

удосконалювати вміння, навички та фізичні якості учнів;

виховувати в юнаків сміливість, наполегливість, витримку та інші морально-бойові якості.

Навчальні питання: підтягування на перекладині; згинання і розгинання рук в упорі на брусах.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 1554 | Додав: vindisel | Дата: 25.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №7

Тема: Виконання військового вітання

Навчально-виховна мета: Навчити учнів виконувати військове вітання під час руху поза строєм; виховувати почуття відповідальності й обов'язковості; прищеплювати вміння зразково ви­конувати команди та бути підтягнутим, охайним, уважним. Навчальні питання:

1.      Військове вітання на місці.

2.      Військове вітання під час руху.

3.      Відповідь на вітання під час поздоровлення, оголошені дяки.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 1834 | Додав: vindisel | Дата: 25.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №6

Тема: Комплексні вправи

Навчально-виховна мета: навчити учнів виконувати перніи» комплекс вільних вправ; удосконалювати вміння, навички та фізичні якості учнів.

Навчальні питання:

Розучування першого комплексу вільних вправ.

Комплексна силова вправа.

Вправа на спритність.

Місце проведення: спортивний зал. Час: 45 хв.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 3572 | Додав: vindisel | Дата: 19.01.2011 | Коментарі (0)

Урок №5

Тема:  Рух і повороти під час руху (практичне)

Навчально-виховна мета: навчити учнів руху стройовим і дохідним кроком; заохочувати вміння зразково виконувати команди та бути дисциплінованим; добитися чіткості та злаго­дженості дій.

Навчальні питання:

Види та характеристика руху.

Рух стройовим і похідним кроком.

Рух бігом.

Місце проведення: стройовий майданчик. Час: 45 хв.

Захист Вітчизни (10кл) | Переглядів: 1982 | Додав: vindisel | Дата: 19.01.2011 | Коментарі (0)